THIN umývadlo na dosku, Rockstone, ? 38 cm, carina/biela mat WN548-41
THIN umývadlo na dosku, Rockstone, ? 38 cm, carina/biela mat WN548-41
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WN548-41 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THIN |
| Rozměr | 38x14,2 cm |
| Průměr | 380 mm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Rockstone |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913981708 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
48,03 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
152,63 €
Pri platbe vopred iba 145,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SHAY sklenené umývadlo priemer 42 cm, zlatá 2501-22
expedícia do 8 dní152,63 €
Pri platbe vopred iba 145,00 €
AURUM nerezové umývadlo, priemer 38 cm, vrátane výpuste, brúsený nerez AU401
expedícia do 8 dní238,02 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €
PRIORI keramické umývadlo na dosku, ? 41cm, čierna/zelená PI039
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €


