PUNO podstavec pod okrúhle umývadlá 375x830x448xmm, zlato mat SKA380-5
PUNO podstavec pod okrúhle umývadlá 375x830x448xmm, zlato mat SKA380-5
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA380-5 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PUNO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 37,5x83x44,8 cm |
| Šířka | 375 mm |
| Výška | 830 mm |
| Hloubka | 448 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Ocel |
| Instalace | K postavení |
| Hmotnost / ks | 6.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913984556 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ montáže | stojící |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Doporučujeme přikoupit
260,44 €
Pri platbe vopred iba 247,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
PICOBELLO keramické umývadlo na dosku priemer 37cm, biela AR484
expedícia do 8 dní136,62 €
Pri platbe vopred iba 130,00 €
Mohlo by vás zaujímať
WAVE skrinka vysoká 40x140x20cm, ľavá/pravá, biela/dub strieborný (WA250LP) WA250-3011
na objednávku398,13 €
Pri platbe vopred iba 378,00 €
BRAND doplnková skrinka 40x140x30cm, pravá, morený smrek BA043S
expedícia do 8 dní746,79 €
Pri platbe vopred iba 708,00 €
RETRO skrinka vysoká 40x170x36cm, buk, ľavá 1663
na objednávku1 074,11 €
Pri platbe vopred iba 1 019,00 €

