SOLARIS stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, čierna / zlato WD006G
SOLARIS stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, čierna / zlato WD006G
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD006G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SOLARIS |
| Výška | 322 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Výbava | Vysoká, PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 1.3790 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913920127 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
.
| Farba batérie | černá |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BEBÉ stojánková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, predĺžená hubica, chróm BB007
expedícia do 8 dní355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
SPY stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, predĺžená hubica, zlato PY07/17
expedícia do 8 dní511,98 €
Pri platbe vopred iba 486,00 €
906,90 €
Pri platbe vopred iba 860,00 €


