MIXONA drezová/umývadlová batéria, stojanková, chróm MG055
MIXONA drezová/umývadlová batéria, stojanková, chróm MG055
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MG055 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MIXONA |
| Výška | 224 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Výbava | Otočné ramienko, Klasická |
| Hmotnosť / ks | 2.0600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913825729 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Kombinovaný ventil 1/2"x3/4"x3/8", chróm 181.749.1
expedícia do 8 dní16,73 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Podobný tovar
FRACTO stojančeková drezová batéria, chróm FA125
expedícia do 8 dní134,84 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €


