FRACTO stojančeková drezová batéria, chróm FA125
FRACTO stojančeková drezová batéria, chróm FA125
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FA125 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 392 mm |
| Hloubka | 244 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 372 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 2.2220 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913978760 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s rozetou, hranatý, 1/2" x 3/8", chróm SL111
expedícia do 8 dní27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Podobný tovar
MIXONA drezová/umývadlová batéria, stojanková, chróm MG055
expedícia do 8 dní156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRONA stojanková drezová batéria, nikel JK649NK
expedícia do 8 dní88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €
RONA stojanková drezová batéria, zlato mat JK125GB
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
MAYA stojančeková drezová batéria so spŕškou, čierna mat MA780B
expedícia do 8 dní149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €

