ULTRASAN stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, zlato mat UT007VG
ULTRASAN stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, zlato mat UT007VG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT007VG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 303 mm |
| Hloubka | 234 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 225 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0640 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913991592 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2"x3/8", zlato mat SL019
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LATUS umývadlová batéria do podlahy, čierna mat 1102-75B
na objednávku1 099,03 €
Pri platbe vopred iba 1 043,00 €
ULTRATAP podomietková dvojprvková umývadlová batéria, čierna mat/zlato mat UT118TBG
expedícia do 8 dní335,16 €
Pri platbe vopred iba 310,00 €
485,90 €
Pri platbe vopred iba 449,00 €

