ULTRASAN podomietková dvojprvková umývadlová batéria, hubica 16cm, chróm UT118V
ULTRASAN podomietková dvojprvková umývadlová batéria, hubica 16cm, chróm UT118V
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT118V |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Hloubka | 160 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 2.2320 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913990618 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRAMIX podomietková dvojprvková umývadlová batéria , čierna mat/zlato mat UT118BG
expedícia do 8 dní332,38 €
Pri platbe vopred iba 307,00 €
CUBEMIX stojanková umývadlová batéria bez výpuste, zlato mat UBC-CM002GB
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
ULTRATAP podomietková dvojprvková umývadlová batéria, hubica 20cm, zlato mat UT018TG
expedícia do 8 dní349,74 €
Pri platbe vopred iba 323,00 €

