FEDE vykurovacie teleso 1500x490 mm, 10 seg., biela mat IR194
FEDE vykurovacie teleso 1500x490 mm, 10 seg., biela mat IR194
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR194 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FEDE |
| Rozmer | 490x1500 mm |
| Šírka | 490 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Objem | 13.70 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar I |
| Možnosť vykurovania | Ústredné vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 1071 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Výbava | Držiak uterákov: doplnková výbava |
| Hmotnosť / ks | 24.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913887079 |
| Taric | 73221900 |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Príslušenstvo
102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
FEDE držiak uterákov 504 mm, biela mat IRPA62
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
TWIN pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, rozstup 50mm, chróm CP401S
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Mohlo by vás zaujímať
GIANLUCA vykurovacie teleso 500x1350mm, biela mat
expedícia do 8 dní341,19 €
Pri platbe vopred iba 324,00 €
JUSTINA vykurovacie teleso 500x1510 mm, biela mat IR151W
na objednávku316,29 €
Pri platbe vopred iba 300,00 €
SILVANA vykurovacie teleso 600x1500 mm, verde mat IR156V
expedícia do 8 dní426,59 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €


