FERRO konštrukcia pod umývadlo 565x720x390 mm, čierna SKA560-1
FERRO konštrukcia pod umývadlo 565x720x390 mm, čierna SKA560-1
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA560-1 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FERRO |
| Rozmer | 56,5x72x39 cm |
| Šírka | 565 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 11.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913914720 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Aqualine SISTEMA keramické umývadlo 60x42cm, čierna mat 10SF50060-2N
expedícia do 8 dní258,84 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
SISTEMA keramické umývadlo 60x42cm, biela 10SF50060
expedícia do 8 dní106,35 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THEIA umývadlová skrinka 51x70x35cm, 1x dvierka, ľavá, dub strieborný (TH058) TH057-1111
na objednávku241,58 €
Pri platbe vopred iba 229,00 €
265,42 €
Pri platbe vopred iba 252,00 €
347,25 €
Pri platbe vopred iba 329,00 €


