FIGO mydlenka na postavenie, dymové sklo/drevo 8399 58690
FIGO mydlenka na postavenie, dymové sklo/drevo 8399 58690
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-08399 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FIGO |
| Rozměr | 138x26x97 mm |
| Šířka | 138 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hloubka | 97 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Masiv dřevo, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.2830 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913995699 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen BOLT vykurovací rebrík/radiátor 700 x 300 mm, 141 W, biela W126-0700-300-00-20
expedícia do 10 dní84,87 €
PMH Kúpeľňový radiátor Darius s háčikmi DAH6W 326x1800 Biela DAH6W
expedícia do 7 dní656,01 €
Pri platbe vopred iba 621,00 €

