FILENA umývadlová skrinka 82x51, 5x43cm, čierna mat strip FID1285BS
FILENA umývadlová skrinka 82x51, 5x43cm, čierna mat strip FID1285BS
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FID1285BS |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- 2x zásuvka
- Horní zásuvky bez výřezu pro sifon
- Lze použít pouze doporučený sifon URBINO
- Možnost instalace držáku ručníků na bok skříňky
- Možnost instalace s nábytkovým umyvadlem nebo s Rockstone deskou a umyvadlem na desku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FILENA |
| Rozměr | 82x51,5x43 cm |
| Šířka | 820 mm |
| Výška | 515 mm |
| Hloubka | 430 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | MDF/dýha |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 23.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913955891 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
26,84 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
BELLA držiak uterákov 400x25x70mm, čierna mat FA311B
expedícia do 8 dní47,32 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €
GODIVA umývadlo 83x44cm, liaty mramor, biela GU083L
expedícia do 8 dní184,65 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AMIA umývadlová skrinka 89x60x45cm, dub Texas AM090
na objednávku726,27 €
Pri platbe vopred iba 678,00 €
586,70 €
Pri platbe vopred iba 557,00 €
LOREA umývadlová skrinka 80x44x51, 2cm, 1x zásuvka, dub alabama/biela mat LE080-2231 53695
expedícia do 8 dní462,16 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €


