FILENA umývadlová skrinka 95x51,5x43cm, biela FID1210B
FILENA umývadlová skrinka 95x51,5x43cm, biela FID1210B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FID1210B |
Závesná skrinka pod umývadlo
- 2x zásuvka
- Horná zásuvka bez výrezu pre sifón
- Možno použiť iba odporúčaný sifón URBINO
- Možnosť inštalácie držiaka uterákov na bok skrinky
- Možnosť inštalácie s nábytkovým umývadlom alebo s Rockstone doskou a umývadlom na dosku
Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, pripravený na okamžitú inštaláciu.
Nábytok inštalujte na rovnú stenu. Pri skrútení korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie dovieracích mechanizmov. Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou.
Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel.
Nábytok inštalujte na rovnú stenu. Pri skrútení korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie dovieracích mechanizmov. Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou.
Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FILENA |
| Rozmer | 95x51,5x43 cm |
| Šírka | 950 mm |
| Výška | 515 mm |
| Hĺbka | 430 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/dyha |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 25.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913879586 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
KARE 100 nábytkové umývadlo 98x46 cm 17100
expedícia do 8 dní223,79 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, čierna mat FA115NE
expedícia do 8 dní41,09 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
BELLA držiak uterákov 400x25x70mm, biela FA311W
expedícia do 8 dní47,32 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €
Podobný tovar
NIRONA umývadlová skrinka 95x51,5x43 cm, biela (NR100) NR100-3030
expedícia do 8 dní533,32 €
Pri platbe vopred iba 506,00 €


