QUADRADO betónové umývadlo vrátane výpuste, 96x44 cm, čierny granit AR466
QUADRADO betónové umývadlo vrátane výpuste, 96x44 cm, čierny granit AR466
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR466 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Ošetrené vodeodolnou nanovrstvou, ktorá zároveň uľahčuje čistenie
- Nie je určené na vonkajšie použitie
- Dodávané vrátane uzatvárateľného výpustu Click Clack so zátkou vo farbe umývadla
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 96x13x44 cm |
| Šírka | 960 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Betón |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Nábytkové umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | S výpustí |
| Hmotnosť / ks | 31.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913887208 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
NIRONA umývadlová skrinka 95x51,5x43 cm, biela (NR100) NR100-3030
expedícia do 8 dní533,32 €
Pri platbe vopred iba 506,00 €
ODETTA umývadlová skrinka 95x50x43, 5cm, dub Alabama DT100-2222
expedícia do 8 dní515,53 €
Pri platbe vopred iba 489,00 €
670,30 €
Pri platbe vopred iba 636,00 €
Podobný tovar
QUADRADO betónové umývadlo vrátane výpuste, 96x44 cm, 2 otvory, čierny granit AR473
expedícia do 8 dní495,97 €
Pri platbe vopred iba 470,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 140 x 100 cm, grafit, kartáčovaný nikel - 871-140-100-41-97
expedícia do 10 dní594,85 €
SIGMA SIMPLY obdĺžnikový sprchovací kút 1400x1000mm L/P variant, číre sklo GS1114GS3110
expedícia do 8 dní558,48 €
Pri platbe vopred iba 516,00 €
Mexen Velar výsuvná sprchová kabína 140 x 100 cm, transparentná, chróm - 871-140-100-01-01
expedícia do 10 dní507,29 €


