FLAVIA umývadlo 110x50cm, liaty mramor, biela 68101
FLAVIA umývadlo 110x50cm, liaty mramor, biela 68101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-68101 |
- Závesné na stenu iba pomocou konzol , ktoré je nutné prikúpiť
- Prepadová súprava je súčasťou dodávky
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLAVIA |
| Rozmer | 110x10x50 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-konzola |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 25.1800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913831881 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
PIQUADRATO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, chróm 0510OT25K7
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Podobný tovar
WALDORF keramické umývadlo 100x55cm 4142K1
expedícia do 8 dní585,27 €
Pri platbe vopred iba 555,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchová batéria Grohe Lineare bez sprchového setu 150 mm chróm 33865001
expedícia do 4 dní224,32 €
ULTRASAN nástenná sprchová batéria, zlato mat UT011VG
expedícia do 8 dní345,24 €
Pri platbe vopred iba 319,00 €
184,65 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €

