WALDORF keramické umývadlo 100x55cm 4142K1
WALDORF keramické umývadlo 100x55cm 4142K1
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-4142K1 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | WALDORF |
| Rozmer | 100x55 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor, Bez otvoru na dotaz, 3 otvory na dotaz |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnosť / ks | 26.7400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125977239 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
WALDORF držiak uterákov 40cm, chróm 740890
expedícia do 8 dní163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
1 277,27 €
Pri platbe vopred iba 1 212,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Podobný tovar
RETRO keramické umývadlo 100x54, 5cm 105001
expedícia do 8 dní743,23 €
Pri platbe vopred iba 705,00 €
Mohlo by vás zaujímať
WALDORF keramické umývadlo 100x55cm, čierna mat 4142K7
na objednávku974,49 €
Pri platbe vopred iba 924,00 €
RETRO keramické umývadlo 100x54, 5cm, čierna mat 105031
na objednávku1 134,60 €
Pri platbe vopred iba 1 076,00 €


