FLAVIA umývadlo 90x50cm, liaty mramor, biela 68091
FLAVIA umývadlo 90x50cm, liaty mramor, biela 68091
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-68091 |
- Závesné na stenu iba pomocou konzol , ktoré je nutné prikúpiť
- Prepadová súprava je súčasťou dodávky
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLAVIA |
| Rozmer | 90x10x50 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-konzola |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 21.0700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913831928 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
PIQUADRATO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, chróm 0510OT25K7
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 138,14 €
Pri platbe vopred iba 1 051,00 €
Exponovaný sprchový set Mexen Sven s dažďovou sprchou a sprchovou batériou Caro, čierna - 746640262-70
expedícia do 10 dní76,81 €


