FLAWO stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, ružové zlato mat FR678G
FLAWO stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, ružové zlato mat FR678G
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FR678G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SOLITER |
| Šírka | 42 mm |
| Výška | 279 mm |
| Hĺbka | 210 mm |
| Farba | Meď |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Dizajn |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Vysoká, PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 1.4020 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913909436 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | růžové zlato |
Mohlo by vás zaujímať
SUGA stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpustu, gun metal TJ006GM
expedícia do 8 dní134,84 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €
GINKO 25 stojánková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, chróm 1101-04
expedícia do 8 dní163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
DIMY stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, čierna mat DM006BL
expedícia do 8 dní618,71 €
Pri platbe vopred iba 587,00 €


