ULTRAMIX stojanková umývadlová batéria vysoká, predĺžená hubica, zlato mat UT007G
ULTRAMIX stojanková umývadlová batéria vysoká, predĺžená hubica, zlato mat UT007G
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT007G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 301 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 223 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0610 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913988400 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2"x3/8", zlato mat SL019
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRAMIX trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat/zlato mat UT017BG
expedícia do 8 dní456,02 €
Pri platbe vopred iba 421,00 €
ULTRAMIX telo dvojprvkové stojankové umývadlové batérie bez výpuste, čierna mat UT019B-1
na objednávku385,68 €
Pri platbe vopred iba 366,00 €
ULTRAMIX telo dvojprvkové stojankové umývadlové batérie bez výpuste, zlato mat UT019G-1
na objednávku437,61 €
Pri platbe vopred iba 415,00 €

