FLO keramické umývadlo 50x40cm 314101
FLO keramické umývadlo 50x40cm 314101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-314101 |
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | FLO keramika |
| Rozmer | 50x16,5x40 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor, Bez otvoru na dotaz |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Polkruh |
| Hmotnosť / ks | 11.7400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125972852 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm okrúhly, chróm CV1003
expedícia do 8 dní21,92 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RONDANE keramické umývadlo priemer 40x14 cm, na dosku AR435
expedícia do 8 dní97,85 €
Pri platbe vopred iba 93,00 €
PRIORI keramické umývadlo na dosku, ? 41 cm, granit PI035
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
YAKARTA keramické umývadlo priemer 46 cm, na dosku BH7021
expedícia do 8 dní88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €

