KVAORE sklenené umývadlo 54x11x39, 5 cm, modrá TY224
KVAORE sklenené umývadlo 54x11x39, 5 cm, modrá TY224
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TY224 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BEAUTY |
| Rozmer | 54x11x39,5 cm |
| Šírka | 540 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 395 mm |
| Farba | Modrá |
| Materiál | Sklo |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 9.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913898563 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | modrá |
Doporučujeme přikoupit
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Kovová podložka medzi umývadlo a dosku, výška 10mm, čierna mat TY6401B
expedícia do 8 dní15,47 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TERUEL keramické umývadlo 58,5x14x39 cm, na dosku BH7007
expedícia do 8 dní95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
DALMA keramické umývadlo 59x14x42 cm, marfil MM427
na objednávku172,56 €
Pri platbe vopred iba 164,00 €
PUNC betónové umývadlo vrátane výpuste, 53x39 cm, béžový granit BH7000
expedícia do 8 dní266,48 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €


