FLO keramické umývadlo 60x42cm 314201
FLO keramické umývadlo 60x42cm 314201
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-314201 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | FLO keramika |
| Rozmer | 60x16,5x42 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor, Bez otvoru na dotaz |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Polkruh |
| Hmotnosť / ks | 20.9900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125972869 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Aqualine Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm okrúhly, chróm CV1003
expedícia do 8 dní21,92 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Podobný tovar
SAND keramické umývadlo 60x50 cm, ExtraGlaze 9031111
expedícia do 8 dní234,46 €
Pri platbe vopred iba 222,00 €
Mohlo by vás zaujímať
334,08 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €


