WALDORF keramické umývadlo 60x55cm, čierna mat 4140K7
WALDORF keramické umývadlo 60x55cm, čierna mat 4140K7
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-4140K7 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | WALDORF |
| Rozměr | 60x55 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 19.1800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777318811 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
WALDORF univerzálny keramický stĺp k umývadlám 60, 80cm, čierna mat 417031
expedícia do 8 dní398,13 €
Pri platbe vopred iba 378,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Podobný tovar
RETRO keramické umývadlo 73x54cm, čierna mat 104731
na objednávku515,53 €
Pri platbe vopred iba 489,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TEKA Sklenená plynová varná doska GZC 64300 XBC BK Čierna, 4 horáky
expedícia do 14 dní278,30 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €
TEKA Sklenená plynová varná doska GZC 64320 XBC SM Steam Grey, 4 horáky
expedícia do 14 dní397,75 €
Pri platbe vopred iba 366,00 €
TEKA GBC 75-G1 GB, Sklenená plynová varná doska 70 cm z edície Infinity G1 112570210
expedícia do 14 dní477,38 €


