RETRO keramické umývadlo 73x54cm, čierna mat 104731
RETRO keramické umývadlo 73x54cm, čierna mat 104731
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-104731 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | RETRO KERASAN |
| Rozměr | 73x54 cm |
| Šířka | 730 mm |
| Hloubka | 540 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 25.4600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777321545 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
RETRO univerzálny keramický stĺp k umývadlám 56,69,73cm, čierna mat 107031
expedícia do 8 dní412,35 €
Pri platbe vopred iba 391,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Podobný tovar
RETRO keramické umývadlo 56x46, 5cm, čierna mat 104531
expedícia do 8 dní437,27 €
Pri platbe vopred iba 415,00 €
RETRO keramické umývadlo 69x52cm, čierna mat 104631
expedícia do 8 dní455,05 €
Pri platbe vopred iba 432,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Doskový radiátor Mexen Flat CF11 400 x 1100 mm, bočné pripojenie, 611 W, biely - W411F-040-110-00
expedícia do 10 dní125,29 €
218,12 €


