RETRO keramické umývadlo 56x46, 5cm, čierna mat 104531
RETRO keramické umývadlo 56x46, 5cm, čierna mat 104531
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-104531 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | RETRO KERASAN |
| Rozměr | 56x46,5 cm |
| Šířka | 560 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 19.1800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8034125976942 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
RETRO univerzálny keramický stĺp k umývadlám 56,69,73cm, čierna mat 107031
expedícia do 8 dní412,35 €
Pri platbe vopred iba 391,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Podobný tovar
RETRO keramické umývadlo 41x30cm, bez otvoru, čierna mat 103331
expedícia do 8 dní341,19 €
Pri platbe vopred iba 324,00 €


