RETRO keramické umývadlo 69x52cm, čierna mat 104631
RETRO keramické umývadlo 69x52cm, čierna mat 104631
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-104631 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | RETRO KERASAN |
| Rozměr | 69x52cm |
| Šířka | 690 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 21.4200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777321576 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Podobný tovar
RETRO keramické umývadlo 56x46, 5cm, čierna mat 104531
expedícia do 8 dní437,27 €
Pri platbe vopred iba 415,00 €
Mohlo by vás zaujímať
515,53 €
Pri platbe vopred iba 489,00 €
Deante CORREO obdĺžniková sprchová vanička, granit, antracit, 140x70 cm KQR_T77B
expedícia do 12 dní290,98 €


