WALDORF keramické umývadlo 80x55cm, čierna mat 4141K7
WALDORF keramické umývadlo 80x55cm, čierna mat 4141K7
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-4141K7 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | WALDORF |
| Rozměr | 80x55 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 24.4600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777318804 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
WALDORF univerzálny keramický stĺp k umývadlám 60, 80cm, čierna mat 417031
expedícia do 8 dní398,13 €
Pri platbe vopred iba 378,00 €
WALDORF držiak uterákov 40cm, chróm 740890
expedícia do 8 dní163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
1 227,47 €
Pri platbe vopred iba 1 164,00 €
Podobný tovar
RETRO keramické umývadlo 69x52cm, čierna mat 104631
expedícia do 8 dní455,05 €
Pri platbe vopred iba 432,00 €
RETRO keramické umývadlo 73x54cm, čierna mat 104731
na objednávku515,53 €
Pri platbe vopred iba 489,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RETRO keramické umývadlo 69x52cm, 3 otvory pre batériu 104601-3
expedícia do 8 dní298,50 €
Pri platbe vopred iba 283,00 €
423,03 €
Pri platbe vopred iba 401,00 €


