CENTO keramické umývadlo 80x45cm 353301
CENTO keramické umývadlo 80x45cm 353301
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-353301 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | CENTO |
| Rozmer | 80x10x45 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor, Bez otvoru na dotaz |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Držiak uteráka - doplnková výbava |
| Hmotnosť / ks | 19.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125974221 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
PIQUADRATO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, chróm 0510OT25K7
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Aqualine "Umývadlový sifón 5/4"", odpad 32mm hranatý, chróm" CV1004
expedícia do 8 dní32,98 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
Podobný tovar
SAND keramické umývadlo 80x50 cm, ExtraGlaze 9022111
expedícia do 8 dní351,87 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Ravak Vaňa NEW DAY 140x140 snowwhite C651000000
na objednávku448,74 €
Pri platbe vopred iba 412,00 €
TOKATA nepravidelná vaňa 136x136x44cm, biela 17111
na objednávku519,06 €
Pri platbe vopred iba 481,00 €


