THE NEW YORKER keramické umývadlo 80x53cm, biela
THE NEW YORKER keramické umývadlo 80x53cm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-564101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | THE NEW YORKER |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x18x53 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 20.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777318071 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto L Walk-in sprchová stena 80x200, čierny vzor, brúsený nikel 800-080-103-97-77
expedícia do 10 dní201,29 €
Mexen Kioto-F L Sprchová zástena s rámom 80 x 202 cm, 8 mm priehľadná, strieborná - 800-080-174-95-00
expedícia do 10 dní250,54 €

