KANAAL keramické umývadlo 60x46, 5cm, verde mat
KANAAL keramické umývadlo 60x46, 5cm, verde mat
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-574011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | KANAAL |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x35x46,5 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 29.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8055596050337 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | zelená |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
PIQUADRATO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, chróm 0510OT25K7
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Vaňová zástena Mexen Lunar 2-krídla ľavá 80 x 150 cm, priehľadná, kartáčovaný nikel - 897-080-100-97-00-L
expedícia do 10 dní241,67 €
Mexen Velar Duo vaňová zástena, 2-krídla, posuvná, 170 x 150 cm, transparentná, čierna - 896-170-000-02-70
expedícia do 10 dní472,87 €
Mexen Velar posuvná vaňová zástena s 2 krídlami 80 x 150 cm, grafit, zlatá - 896-080-000-41-50
expedícia do 10 dní250,54 €

