WALDORF keramické umývadlo 60x55cm, 3 otvory, biela 4140K1-3
WALDORF keramické umývadlo 60x55cm, 3 otvory, biela 4140K1-3
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-4140K1-3 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | WALDORF |
| Rozměr | 60x55 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 19.1800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913930430 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
WALDORF držiak uterákov 40cm, chróm 740890
expedícia do 8 dní163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto Sprchová zástena 110 x 80 cm, priehľadná, kartáčovaná meď - 800-110-212-65-00-080
expedícia do 10 dní379,90 €
Mexen Kioto+ L Sprchová zástena s policou 110 x 200 cm, biela vlna, biela - 800-110-123-20-97
expedícia do 10 dní282,70 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 110 x 90 x 30 cm, priehľadná, strieborná - 800-110-090-221-95-00-030
expedícia do 10 dní474,14 €


