FLO WC kombi misa 36x43x60cm, spodný/zadný odpad 311701
FLO WC kombi misa 36x43x60cm, spodný/zadný odpad 311701
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-311701 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Dodávaná vrátane skrutiek a L profilov na upevnenie
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | FLO keramika |
| Rozmer | 36x42x60 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodný, Odpad zadný |
| Hmotnosť / ks | 30.3300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125972791 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Klasický |
| Farba keramiky | bílá |
| Prevedenie klozetu | mísa |
| Typ odpadu | vario |
Príslušenstvo
195,32 €
Pri platbe vopred iba 185,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
83,97 €
Pri platbe vopred iba 80,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KIMURA podomietková sprchová termostatická batéria, box, 2 výstupy, chróm KU682 59778
expedícia do 8 dní184,65 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €
Podomietková sprchová termostatická batéria, box, 2 výstupy, čierna mat RH396B 56087
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
546,05 €
Pri platbe vopred iba 520,00 €


