FLOAT okrúhle LED podsvietené zrkadlo, ? 90 cm, kozm.zrkadlo, IR senzor biela FT900
FLOAT okrúhle LED podsvietené zrkadlo, ? 90 cm, kozm.zrkadlo, IR senzor biela FT900
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FT900 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLOAT + IR SENZOR |
| Rozmer | 90,3x3 cm |
| Priemer zátky | 903 mm |
| Šírka | 903 mm |
| Výška | 903 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF |
| Typ zrkadla | Podsvietené zrkadlá, Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Kruh |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 22.10 W |
| Farba LED | Zmena chromatičnosti |
| Svietivosť | 3584 lm |
| Životnosť (LED) | 50000 hodin |
| Výbava | Senzor, Osvetlenie, Kozmetické zrkadlo, Stmievateľné, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 14.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913931598 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
48,03 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF11 300x1300, spod. príp., 591 W, antracit W611F-030-130-66
na objednávku212,17 €
Mexen Flat CVF11 radiátor 300x800, spod. príp., 364 W, biely W611F-030-080-00
expedícia do 10 dní122,50 €


