FLORI držiak uterákov otvorený, biela mat RF006/14
FLORI držiak uterákov otvorený, biela mat RF006/14
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RF006/14 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLORI |
| Rozmer | 237x25x70 mm |
| Šírka | 237 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.4290 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913871016 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
Doporučujeme přikoupit
57,64 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €
FLORI držiak kefiek, biela mat/sklo satín RF004/14
na objednávku69,02 €
Pri platbe vopred iba 65,00 €
51,24 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LARISSA držiak uterákov 600mm, čierna/meď mat WS010BC 59059
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
X-ROUND E držiak na uteráky 500mm, chróm (104104022) XR408
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €

