FLY stojanková umývadlová batéria s otočnou hubicou, ECO kartuše, chróm DF004-01
FLY stojanková umývadlová batéria s otočnou hubicou, ECO kartuše, chróm DF004-01
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DF004-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLITER |
| Výška | 207 mm |
| Hloubka | 148 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 183 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko, Úsporná ECO |
| Hmotnost / ks | 1.8490 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913970047 |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrom, anticalc, chróm 02402MAC
expedícia do 8 dní9,96 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Deante SILIA HEXA podomietková bidetová batéria s ručnou sprškou, kartáčované zlato BHS_R34M
expedícia do 12 dní246,95 €
SPY podomietková bidetová batéria so Stop spŕškou, zlato mat PY13/19
expedícia do 8 dní355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
ULTRASAN stojanková bidetová batéria bez výpuste, zlato mat UT003VG
expedícia do 8 dní249,71 €
Pri platbe vopred iba 231,00 €


