FORATA nástenná sprchová batéria, biela mat FT011/14
FORATA nástenná sprchová batéria, biela mat FT011/14
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FT011/14 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FORATA |
| 3D model | ANO |
| Výška | 122 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9430 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931321 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | bílá |
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX sprchová hadica, 150 cm, biela mat FLE10BI
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PAX nástenná sprchová batéria, biela mat XA11/14
expedícia do 8 dní149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
KIRKÉ nástenná sprchová batéria, chróm KI11C
expedícia do 8 dní95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €

