FORATA podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm FT041
FORATA podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm FT041
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FT041 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FORATA |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 155 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Jednocestné |
| Hmotnosť / ks | 1.2960 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913931345 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramienko 400mm, vysoké, chróm 1205-17
expedícia do 8 dní60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Ručná sprcha, 251mm, hranatá, ABS/chróm 1204-17
expedícia do 8 dní13,87 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Vývod sprchy, hranatý, tenká krytka, chróm SG302
expedícia do 8 dní23,48 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Podobný tovar
GINKO podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm 1101-41
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
Mohlo by vás zaujímať
WALDORF závesná WC misa, 37x55cm, čierna mat 411531
expedícia do 8 dní622,27 €
Pri platbe vopred iba 590,00 €
460,87 €

