GINKO podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm 1101-41
GINKO podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm 1101-41
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1101-41 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | GINKO |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Jednocestné |
| Hmotnosť / ks | 1.4220 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913805172 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy hranatý, otočný, s vyústením, chróm SG301
expedícia do 8 dníNANCY sprchové ramienko 200mm, chróm 1205-07
expedícia do 8 dníNANCY sprchové ramienko 150mm, chróm 1205-06
expedícia do 8 dníPodobný tovar
LATUS podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm 1102-41
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať

