FORATA podomietková umývadlová batéria, dĺžka hubice 23cm, chróm FT118
FORATA podomietková umývadlová batéria, dĺžka hubice 23cm, chróm FT118
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FT118 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FORATA |
| Šírka | 190 mm |
| Hĺbka | 230 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Hmotnosť / ks | 3.0630 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913932274 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, hranatý, chróm SI411
na objednávku38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravými pántami 70 x 90 cm, priehľadný, čierny - 8A5-070L-090P-70-00
expedícia do 10 dní453,50 €
Sprchovací kút Mexen Mist-F skladací ľavý 90 x 70 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A6T-090-070-55-00-L
expedícia do 10 dní415,24 €
Mexen Velar L posuvný sprchovací kút 90 x 70 cm, matná, kartáčovaná meď - 871-090-070-33-65
expedícia do 10 dní518,29 €

