SOLARIS podomietková dvojprvková umývadlová batéria, čierna/meď mat WD008PG
SOLARIS podomietková dvojprvková umývadlová batéria, čierna/meď mat WD008PG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD008PG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SOLARIS |
| Výška | 60 mm |
| Hĺbka | 194 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 1.8120 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913920134 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CF33 600x1300, boč. príp., 2861 W, antracit W433F-060-130-66
na objednávku458,58 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CF33 600x1000, boč. príp., 2201 W, čierne W433F-060-100-70
na objednávku357,30 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CF33 600x500, boč. príp., 1100 W, antracit W433F-060-050-66
na objednávku208,21 €

