FORTIS EDGE bočná stena 900 mm, číre sklo FL3592
FORTIS EDGE bočná stena 900 mm, číre sklo FL3592
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-FL3592 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | FORTIS EDGE |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Pevná stěna ke sprchovým dveřím |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942549 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
FORTIS EDGE sprchové dvere bez profilu 1200mm, číre sklo, pravé FL1212R
expedícia do 8 dní655,29 €
Pri platbe vopred iba 607,00 €
FORTIS EDGE sprchové dvere bez profilu 1000mm, číre sklo, ľavé FL1210L
expedícia do 8 dní626,16 €
Pri platbe vopred iba 580,00 €
FORTIS EDGE sprchové dvere bez profilu 1000mm, číre sklo, pravé FL1210R
expedícia do 8 dní626,16 €
Pri platbe vopred iba 580,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ZOOM LINE bočná stena 900mm, číre sklo ZL3290
expedícia do 8 dní247,34 €
Pri platbe vopred iba 229,00 €
ROLLS LINE bočná stena 900mm, výška 2000mm, číre sklo RL3315
expedícia do 8 dní272,83 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
DEEP BLACK bočná stena 900x1650mm, číre sklo 55506
expedícia do 8 dní154,94 €
Pri platbe vopred iba 147,00 €


