FORTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000 mm, L varianta FL1011LFL3510
FORTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000 mm, L varianta FL1011LFL3510
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-FL1011LFL3510 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | FORTIS LINE |
| Rozmer | 110x100 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Ľavé |
| Šírka vstupu | 565 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 92.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913903960 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
SAAP sklopné sedátko do sprchového kúta, 35x32, 8cm, biela CW1110W
expedícia do 8 dní97,98 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1400x700mm, okrúhle pojazdy TL1470-5005
expedícia do 8 dní697,07 €
Pri platbe vopred iba 644,00 €
Zoom Line štvorcový sprchovací kút 900x900mm L/P variant ZL1290ZL3290
expedícia do 8 dní607,10 €
Pri platbe vopred iba 561,00 €
ROLLS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900 mm, L/P variant, číre sklo RL1215RL3315
na objednávku850,23 €
Pri platbe vopred iba 785,00 €


