FORTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000 mm, L variant FL1090LFL3510
FORTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000 mm, L variant FL1090LFL3510
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-FL1090LFL3510 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | FORTIS LINE |
| Rozmer | 90x100 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Ľavé |
| Šírka vstupu | 565 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 85.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913903878 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
SAAP sklopné sedátko do sprchového kúta, 35x32, 8cm, biela CW1110W
expedícia do 8 dní97,98 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE trojstenný sprch. kút 700x900mm, sklá.dvere, L/P, číre sklo EL1970EL3315EL3315
expedícia do 8 dní717,20 €
Pri platbe vopred iba 663,00 €
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, L/P variant ZL1210ZL3280
expedícia do 8 dní603,63 €
Pri platbe vopred iba 558,00 €
ZOOM obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm, rohový vstup ZL4815R-02
expedícia do 8 dní732,15 €
Pri platbe vopred iba 676,00 €


