FORTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000 mm, rohový vstup FL1090LFL1010R
FORTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000 mm, rohový vstup FL1090LFL1010R
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-FL1090LFL1010R |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | FORTIS LINE |
| Rozmer | 90x100 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnik s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Otváracie dvojkrídlové |
| Šírka vstupu | 795 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 89.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913903342 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
236,41 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
na objednávku
45,66 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SAAP sklopné sedátko do sprchového kúta, 35x32, 8cm, biela CW1110W
expedícia do 8 dní97,98 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm, hranaté pojazdy TL1210-5002
expedícia do 8 dní714,42 €
Pri platbe vopred iba 660,00 €
EASY LINE sprchové dvere otočné 880-1020mm, číre sklo EL1715
expedícia do 8 dní294,68 €
Pri platbe vopred iba 273,00 €
ROLLS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1400x900 mm, L/P variant, číre sklo RL1415RL3315
expedícia do 8 dní919,70 €
Pri platbe vopred iba 850,00 €


