FORTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 900x800 mm, rohový vstup FL1090LFL1080R
FORTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 900x800 mm, rohový vstup FL1090LFL1080R
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-FL1090LFL1080R |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | FORTIS LINE |
| Rozmer | 80x90 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnik s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Otváracie dvojkrídlové |
| Šírka vstupu | 795 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 84.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913903274 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
SAAP sklopné sedátko do sprchového kúta, 35x32, 8cm, biela CW1110W
expedícia do 8 dní97,98 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1500x900mm, L/P variant, číre sklo EL1515EL3315EL3315
expedícia do 8 dní790,14 €
Pri platbe vopred iba 730,00 €
Zoom Line Black obdĺžnikový sprchovací kút 1400x1000mm L/P variant ZL1314BZL3210B
expedícia do 8 dní923,16 €
Pri platbe vopred iba 853,00 €
Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1000x800x800mm L/P variant DL1015DL3315DL3315
expedícia do 8 dní964,49 €
Pri platbe vopred iba 891,00 €


