FORTIS LINE sprchové dvere 1000mm, číre sklo, ľavé FL1010L
FORTIS LINE sprchové dvere 1000mm, číre sklo, ľavé FL1010L
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-FL1010L |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | FORTIS LINE |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm |
| Tvar | Dvere do kombinácie |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 47.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913867910 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Levé |
Príslušenstvo
34,60 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
FORTIS LINE bočná stena 900mm, číre sklo FL3590
expedícia do 8 dní272,83 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
FORTIS LINE bočná stena 1000mm, číre sklo FL3510
expedícia do 8 dní291,04 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €
FORTIS LINE bočná stena 800mm, číre sklo FL3580
expedícia do 8 dní254,61 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MITRA umývadlová skrinka 89,5x55x45,2 cm, biela MT091
na objednávku366,11 €
Pri platbe vopred iba 347,00 €
PANEDA STRIP umývadlová skrinka 89,5x55x45,2cm, dub emporio PN390
expedícia do 8 dní258,84 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €


