FORTIS LINE sprchové dvere 800mm, číre sklo, ľavé FL1080L
FORTIS LINE sprchové dvere 800mm, číre sklo, ľavé FL1080L
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-FL1080L |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | FORTIS LINE |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm |
| Tvar | Dvere do kombinácie |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 42.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913867897 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
24,12 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
FORTIS LINE bočná stena 1000mm, číre sklo FL3510
expedícia do 8 dní291,04 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €
FORTIS LINE bočná stena 900mm, číre sklo FL3590
expedícia do 8 dní272,83 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
FORTIS LINE bočná stena 800mm, číre sklo FL3580
expedícia do 8 dní254,61 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Urán elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, biely - W105-1800-600-2900-20
expedícia do 10 dní312,09 €
Adaptér pre priame napojenie kábla do steny, okrúhly, zlato mat ER150
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €


