FORTIS LINE štvorcový sprchovací kút 1100x1100 mm, rohový vstup FL1011LFL1011R
FORTIS LINE štvorcový sprchovací kút 1100x1100 mm, rohový vstup FL1011LFL1011R
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-FL1011LFL1011R |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | FORTIS LINE |
| Rozmer | 110x110 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1100 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Otváracie dvojkrídlové |
| Šírka vstupu | 795 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 98.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913903151 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm L/P variant EL1215EL3415
expedícia do 8 dní509,86 €
Pri platbe vopred iba 471,00 €
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1300x1000 mm, Ľ/P variant AL4012BAL6112B
expedícia do 8 dní843,28 €
Pri platbe vopred iba 779,00 €
846,74 €
Pri platbe vopred iba 782,00 €


