FRACTO stojanková drezová batéria, gun metal FA125GM
FRACTO stojanková drezová batéria, gun metal FA125GM
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FA125GM |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 392 mm |
| Hloubka | 244 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 372 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 2.2220 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913979286 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | šedá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s rozetou, hranatý, 1/2'x 3/8', čierna mat SL115
expedícia do 8 dní27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Exo 160 x 90 cm, priehľadný, čierny - 8151-160-090-70-00
expedícia do 10 dní394,60 €
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 160 x 90 cm, priehľadný, zlatý - 819-160-090-50-00
expedícia do 10 dní421,13 €
Mexen Velar výsuvná sprchová kabína 160 x 85 cm, priehľadná, čierna - 871-160-085-01-70
expedícia do 10 dní510,59 €

