GEMINI LED podsvietené zrkadlo 1000x700mm GM100
GEMINI LED podsvietené zrkadlo 1000x700mm GM100
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-GM100 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | GEMINI |
| Rozmer | 100x70x2 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 20 mm |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrkadla | Podsvietené zrkadlá |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 1995 lm |
| Životnosť (LED) | 30000 hodin |
| Výbava | Osvetlenie, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 10.2600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913825996 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Podobný tovar
NYX LED podsvietené zrkadlo 1000x500mm NY100
expedícia do 8 dní227,77 €
Pri platbe vopred iba 221,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 160 x 100 cm, grafit, strieborná - 871-160-100-41-95
expedícia do 10 dní621,38 €
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1600x1000mm, hranaté pojazdy TL1610-5002
expedícia do 8 dní783,55 €
Pri platbe vopred iba 724,00 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút pravý 160 x 100 cm, čierny rám, čierna - 8C2-160-100-70-70-P
expedícia do 10 dní571,29 €


