GERDA keramické umývadlo 37x24, 5cm, ľavé 201.213.4
GERDA keramické umývadlo 37x24, 5cm, ľavé 201.213.4
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-201.213.4 |
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Séria | SMALL |
| Rozmer | 37x14x24, 5 cm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 245 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenná-skrutky |
| Typ umývadla | Umývadlo (malé) |
| Otvor pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť | 6.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913892073 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, chróm 151.307.1
expedícia do 8 dní18,23 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Umývadlový sifón 1"1/4, DN32mm okrúhly, chróm 151.209.1
expedícia do 8 dní31,87 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Umývadlový sifón 1"1/4, DN32mm nízky, chróm 151.211.1
expedícia do 8 dní22,18 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Podobný tovar
MAXX umývadlo so záklopom 47,5x11x24cm, liaty mramor, ľavé, biela MX475
expedícia do 8 dní173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
ARIANA umývadlo 50x10x25cm, liaty mramor, biela, batéria vľavo SM012
expedícia do 8 dní120,26 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
ARIANA umývadlo 50x10x25cm, liaty mramor, biela, batéria vpravo SM016
expedícia do 8 dní120,26 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BLOK kamenné umývadlo 60x11x35 cm, čierny Marquin matný 2401-40
expedícia do 8 dní425,16 €
Pri platbe vopred iba 403,00 €
983,32 €
Pri platbe vopred iba 928,00 €
SIDRA umývadlo, liaty mramor, 101x46cm, 2 otvory pre batériu, čierna mat SD101B-2
expedícia do 8 dní223,79 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €

